Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Import elementów z Google SketchUp

Nowością w Fusion 16 jest możliwość wczytywania modeli 3d prosto do projektu. Bryły wczytujemy za pomocą przeglądarki Google SketchUp.


Przeglądaj Gogle 3D Warehouse

Funkcja Przeglądaj Gogle 3D Warehouse może być wybrana z paska narzędzi pokliknięciu na ikonie lub z menu Plik.


Abrys,fusion


Funkcja Przeglądaj Gogle 3D Warehouse otwiera przeglądarkę Fusion


Abrys,fusion


Wpisujemy nazwę obiektu, którego szukamy i klikamy na przycisk WyszukajW tym przykładzie użyliśmy przeglądarki żeby znaleźć model komputera.Kliknij na najbardziej odpowiadającym Ci elemencie a następnie Pobierz model.


Abrys,fusionOkno dialogowe Zaimportuj model z Gogle SketchupAbrys,Fusion

Abrys,fusionModel zostanie dodany w miejscu ustawienia kursora.


Uwaga: Ta funkcja jest dostępna tylko jeżeli twój klucz sprzętowy ma na nią licencję. 
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017