Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Wizualizacje i modyfikacje

„Dobry projekt to taki, który ma potencjał zmian.”
 

Jeżeli Twoi klienci chcieliby wprowadzić zmiany w gotowym projekcie ich kuchni lub łazienki, z oprogramowaniem projektowym Fusion nie stanowi to najmniejszego problemu. Dowolne modyfikowanie rozmiarów szafek, wyglądu i koloru frontów, kolorów ścian, płytek, podłóg, nakładanie własnych materiałów. To wszystko zawiera Fusion. W prosty sposób możesz z tego korzystać tak często, jak tylko chcesz. Dodatkowo wszelkie zmiany zapisujesz jako kolejną wersję projektu. Abrys,fusion

Z pomocą oprogramowania Fusion możesz dokonać wizualizacji dowolnego pomieszczenia, zagosodarowując je dostępnymi artykułami Twojego producenta. Możesz w mgnieniu oka dowolnie zmieniać pokrycia podłogi i ścian, wymiary szafek i efekty oświetlenia.

Wybór koloru i tekstury odbywa się za pomocą prostego, wizualnego menu a wstawiane do projektu twojej kuchni lub łazienki za pomocą jednego kliknięcia. Modyfikacja projektu nie może być szybsza, z Fusion zawsze będziesz miał pełne pole do manewru.
• Łatwe modyfikacje projektu
• Dobór różnych efektów prezentacji
• Automatyczne oświetlenie i rozmieszczanie elementów dekoracyjnych
Wizualizacje i modyfikacje

 
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017