Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Dodatkowe widoki

Musisz nieustannie przeskakiwać pomiędzy widokami? Chciałbyś móc rozłożyć wszystkie rysunki tak jak na biurku? Funkcja „Dodatkowe widoki” jest dla Ciebie!

Mając kontakt z wieloma projektantami, wiemy jak ważne jest dla nich projektowanie równolegle na kilku widokach. Pozwala to na nieustanne konfrontowanie wprowadzonych zmian. Teraz, dzięki nowej funkcji „Dodatkowe widoki” możesz mieć wiele okien z różnymi widokami otwartymi równolegle na ekranie. Masz tutaj możliwość „zamrożenia” jednego lub wielu okien i wprowadzenia zmian do projektu w innym oknie. Możesz użyć dwóch monitorów (ekranów), na jednym prezentujesz projekt klientowi, podczas gdy na drugim monitorze wprowadzasz zmiany.

• Dowolna ilość otwartych okien z widokami
• Możliwość jednoczesnego użycia kilku ekranów
 

Abrys,fusion   Abrys,fusion

 
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017