Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Zarządzanie klientami

 

Oprogramowanie Fusion zostało specjalnie zaprojektowane, by w znacznym stopniu pomóc Ci organizować Twoją pracę.

Nasze rozwiązanie do zarządzania klientami - „Connect”, zapewnia Ci stały kontakt z klientami zarówno tymi byłymi, obecnymi jak i potencjalnymi. Wyszukiwanie informacji jest teraz bardzo proste. Możesz sprawdzać postęp prac nad każdym z projektów w dowolnym czasie, upewniając się, czy zamówienia zostały zrealizowane, terminy dostarczenia są potwierdzone a wpłaty zostały otrzymane.

„Connect” to rozwiązanie dla zarządzania Twoją sprzedażą, wspomoże Cię organizacyjnie na każdym kroku. To najlepsza droga by pozostać w stałym kontakcie z klientami.
Abrys,fusion

• Zarządzanie informacją o klientach
• Zarządzanie projektami
• Śledzenie sprzedaży i statystyki
• Zarządzanie zamówieniami
 

 
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017