Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Prezentacja projektu

 

Pomysł na ciekawe zaaranżowanie wnętrza czasem nie wystarczy, musisz jeszcze w odpowiedni sposób je zobrazować i przekazać klientowi. Oprogramowanie projektowe Fusion zostało tak opracowane, by zagwarantować Twoim projektom jak najlepszą prezentację.

Fusion oferuje pełną gamę rewelacyjnych efektów wizualnych i opcji graficznych tak, aby prezentacje pozostawiły na Twoim kliencie trwałe wrażenie. Ciekawe efekty artystyczne jak i fantastyczna foto-realistyczna grafika są w programie standardem.

Z Fusion możesz zabrać swojego klienta na wirtualny spacer po jego pokojach. Dzięki możliwości tworzenia ‘dodatkowych widoków’ możesz przeprowadzać graficzną prezentację dla klienta na jednym ekranie, równolegle wprowadzając modyfikacje na drugim.

Zaprezentuj swój projekt tak, by Twój klient nigdy go nie zapomniał!
Zrób oszałamiające wrażenie razem z Fusion!

• Architektoniczne rysunki planu i elewacji
• Foto-realistyczne prezentacje dzięki Globalnej Iluminacji
• Wizualizacje artystyczne
• Pokazy QuickTime
• Spacery w wirtualnej rzeczywistości
• Najwyższej jakości prezentacje na ekranie i na papierze
• Projektowanie i prezentacja na wielu ekranach

 
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017