Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Warsztaty szkoleniowe

 

Abrys,fusion Firma Abrys rozpoczęła program warsztatów skierowanych do użytkowników, by pomóc im wykorzystać jak najwięcej z oprogramowania.

Nie ma znaczenia, jak długo pracujesz na Fusion, czy korzystasz z niego trzy miesiące,
czy jest Ci znany od lat. Warsztaty organizowane przez naszą firmę na pewno w znacznym stopniu przyspieszą pracę na programie i przyniosą ogromne korzyści dla Twojej firmy.

Warsztaty oferują Ci możliwość osiągnięcia doskonałości projektowania dzięki profesjonalnym wskazówkom naszych specjalistów.

Przeprowadzane są w niewielkich grupach a ich tematyka dopasowana jest zawsze do indywidualnych umiejętności użytkowników. Uczestnicy szkoleń mogą również zaproponować tematy, które zostaną omówione na wdrożeniu.
Szkolenia warsztatowe przeprowadzamy w różnych miejscach w Polsce, więc są one łatwo dostępne dla użytkowników z całego kraju. Oferujemy przy tym bardzo przystępne ceny, co pozwoli wszystkim projektantom na skorzystanie i co za tym idzie, zwiększenie swojej efektywności i zaoszczędzenie czasu przy pracy nad nowymi projektami.

Informacje o najbliższych warsztatach można znaleźć na naszej stronie internetowej, lub kanale informacyjnym.
Jeżeli akurat nie przeprowadzamy warsztatów w Waszej okolicy, możecie się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie.

 
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017