Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Projektowanie w Fusion

 

Oprogramowanie Fusion pozwoli Ci stworzyć projekt dużo szybciej i sprawniej, niż na desce kreślarskiej.
Uwzględniamy potrzeby projektantów i podążamy za najnowszymi trendami, co powoduje ciągły rozwój programu.

W Fusion możesz projektować w dowolnym widoku: w planie, elewacji lub perspektywie. Elementy są dostępne
z graficznego menu i wstawiane bezpośrednio do projektu metodą ‘złap i upuść’. Najnowsze systemy automatyzacji pozwalają na przyspieszenie pracy i łatwość dodawania elementów. Każdy z obiektów może być zoptymalizowany
i wyceniony automatycznie, co skraca proces projektowania.
 
Abrys,fusion Abrys,fusion

Fusion to profesjonalne rozwiązanie charakteryzujące się imponującą grafiką i szybkością pracy. Pracując z Fusion korzystasz z naszego wieloletniego doświadczenia w doskonaleniu procesu projektowania wnętrz. Dokładamy wszelkich starań, by projektowanie w Fusion było szybkie i proste, spełniając równocześnie wysokie wymagania użytkowników.

• Łatwa modyfikacja dodawanych obiektów
• Import obrazów i obiektów 3D
• Automat do planowania kuchni
• Wykrywanie kolizji przy dodawaniu obiektów
• Automatyczne wymiarowanie i adnotacje

 
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017