Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Jesteśmy z Wami od samego początku

 

Abrys,fusion Sprzedaży oprogramowania Fusion nie ograniczamy wyłącznie do jednorazowego kontaktu z klientem. Od samego początku staramy się zapewnić Wam kompleksową obsługę związaną z użytkowaniem i aktualizacją programu.

Po pierwsze, zależy nam na szybkim i efektywnym wdrożeniu programu do Waszej firmy, tak aby od razu zaczął pracować na Wasze sukcesy i przynosić oczekiwane zyski. Po drugie zapewniamy naszym klientom pomoc techniczną w razie jakichkolwiek pytań i problemów.

Nasi klienci mają również możliwość zakupu Pakietu serwisowego, który zapewnia im ciągłe aktualizacje programu i katalogów.

Z myślą o użytkownikach firma Abrys rozpoczęła cykl warsztatów szkoleniowych na terenie całego kraju, pozwalając na usprawnienie pracy z Fusion i poprawienie jakości projektów.

• Instalacja i wdrożenie w cenie programu (w siedzibie firmy Abrys w Łodzi)
• Pakiet serwisowy
• Pomoc techniczna przez telefon i e-mail
• Szkolenia dla użytkowników programu
• Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na stronie internetowej (FAQ)
• Możliwość zdalnego łączenia

 
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017