Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Wstawiamy Słońce do projektów

 

USTAWIAMY SŁOŃCE

W większości pomieszczeń znajduje(ą) się okno(a), przez które wpada naturalne światło typu Słońce. W związku z tym, w większości Twoich projektów również się ono pojawi.

Jak wstawiamy Słońce?

Słońce znajdziemy w katalogu „Pomieszczenia”, filtrze głównym „Oświetlenie” i filtrze podrzędnym „Światło otaczające”.
 

  Jeżeli chcemy kontrolować długość i kierunek padania promieni słonecznych podczas dodawania Słońca do projektu, narysujmy je za pomocą narzędzia „Rysuj pojedynczy element”.

Rysowanie promienia słonecznego rozpoczynamy w pobliżu okna (na zewnątrz pomieszczenia – punkt 1) poprzez kliknięcie lewym przyciskiem myszy. Przeprowadź linię przez okno i zakończ rysowanie w środku pomieszczenia klikając lewym przyciskiem myszy (punkt 2).

Uwaga: Przytrzymując klawisz Ctrl. podczas rysowania, można ustawiać linię padania promieni pod dowolnym kątem. Domyślnie masz możliwość rysowania promienia pod kątem prostym oraz 45°.

 

 
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017