Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Dodawanie elementów połączonych do obiektu

Dodawanie elementów połączonych do obiektu

Aby połączyć element z obiektem nadrzędnym:
 

ss.jpg= Wybierz (zaznacz) obiekt nadrzędny na ekranie (ten, do którego chcesz przypisać dany element).
ss.jpg= Kliknij na ikonę Połączenia na pasku Ikon narzędzi.
ss.jpg= Jeżeli potrzebujesz, ustaw menu typ połączenia na wymagany typ; Element połączony lub komponent.
ss.jpg= Zlokalizuj wymagany element na liście dostępnych elementów połączonych. Możesz potrzebować włączyć  opcję    Wszystko aby wyświetlić wszystkie dostępne elementy. Aby poruszać się po liście, użyj suwaka bocznego.
ss.jpg= Kliknij na klawisz Połącz. Wybrany element na dolnej liście zostanie połączony do wybranego obiektu w projekcie.
ss.jpg= Jeżeli dodajesz graficzny element podrzędny (taki jak np. panel boczny) pojawi się on w projekcie na tej samej    pozycji jak obiekt do którego jest połączony. Możesz wtedy go przesunąć, zmienić wymiary lub inaczej zmodyfikować jeżeli to potrzebne.
ss.jpg= Jeżeli chcesz aby podrzędny element graficzny został wstawiony w innym miejscu w projekcie, najpierw umieść kursor w miejscu gdzie ma się pojawić i zaznacz checkbox Przy kursorze. To spowoduje że obiekty będą połączone ale program umieści połączony element na wybranej kursorem pozycji.

Nie łącz elementów do istniejącego już podrzędnego elementu połączonego. Zawsze łącz elementy do istniejących obiektów nadrzędnych w projekcie. Elementy podrzędne podłączone do istniejących elementów podrzędnych (tj. „pod-pod-rzędnych”) mogą się nie pojawić na raportach.

 
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017