Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Centrowanie elementów

Centrowanie obiektów

Polecenie Wycentruj do ściany lub narożnika umieszcza element tak, aby znalazł się w pozycji centralnej względem okna, ściany lub narożnika. 

Abrys,fusion 
Ikona Centruj obiekt w menu Przesuwanie


Abrys,fusion  Centruj obiekt na ścianie

Z wciśniętym klawiszem Shift  zaznacz ścianę i obiekt, a następnie wybierz ikonę Wycentruj do…
Obiekt zostanie umieszczony po środku ściany. Możesz tak ustawić dowolny element (oprócz okien i drzwi).


Abrys,fusion

 Abrys,fusion

Abrys,fusion  Centruj obiekt względem okna

Z wciśniętym klawiszem Shift zaznacz okno i szafkę, a następnie wybierz ikonę Wycentruj do…
Zaznaczony obiekt zostanie umieszczony po środku względem okna. Możesz tak ustawić dowolny element (oprócz okien i drzwi).

Abrys,fusion


Abrys,fusion
 

Analogicznie postępujemy, jeżeli chcemy wycentować element do narożnika. Zaznaczamy narożnik, z włączonym przyciskiem Shift klikamy na szafkę a nastęnie na ikonę Centrowania. 
 

Abrys,fusion
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017