Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Nowe funkcje FUSION 17 - część 4

Zachowaj łączenia ścian.

Po zmodyfikowaniu jednej ze ścian np. po zmianie jej długości, położenia lub obróceniu, przerywane było łączenie narożne z następną ścianą. Aby na nowo połączyć ściany pomieszczenia użytkownik zmuszony był „ustawiać” pozostałe ściany indywidualnie używając narzędzi do przesuwania, wydłużania i obracania.

Obecnie po zmodyfikowaniu jednej ze ścian pozostałe dopasują się automatycznie zachowując połączenia. Zmianie ulega miara kąta przylegającego do danej ściany. Okna, drzwi, nisze, podłoga, sufit i symbole instalacji po zmianie zostaną dopasowe do nowego układu.

Abrys, Fusion
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017