Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Nowe funkcje FUSION 17 - część 5

Dotychczas mogliśmy zmienić kolor elementu na inny, ale tylko w obrębie katalogu źródłowego (tzn. mieliśmy do wyboru tylko kolory z katalogu, z którego pochodził dany element).

Obecnie możemy przypisywać obiektom kolory z różnych katalogów. Warunkiem jest zainstalowanie tych katalogów w bieżącym projekcie! Teraz wybierając kolor, swobodnie poruszamy się między katalogami i korzystamy z całej palety kolorów w nich zawatych.

Abrys,Fusion
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017