Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Nowe możliwości filmowania

Już teraz za pomocą Design stworzysz filmy 
dające pełne wrażenie realnej prezentacji Twojego wnętrza! 

Możemy dokładnie zaplanować kolejne kadry przez precyzyjne ustawienie kluczowych klatek. Wskazujemy początkowy obraz filmu, następnie klatki pośrednie np. zbliżenia eksponujące szczegóły i detale. Możemy zdefiniować tempo filmowania poszczególnych scen i wpływać na dynamikę poszczególnych części projekcji. Program tworzy płynne przejścia pomiędzy kluczowymi klatkami, znakomicie ułatwiając pracę „operatora kamery”. 

Design tworzy plik filmowy z rozszerzeniem „mov.”, który można dalej odtwarzać, konwertować na inne formaty, wysłać klientowi czy wczytywać do YouTube i podobnych stron.
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017