Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Atrakcje na ścianie - fototapety

Atrakcje na ścianie - fototapety

Fototapety pojawiają się coraz częściej we wnętrzach zarówno mieszkalnych jak i użytkowych. Design Basic oferuje wiele możliwości wykorzystania zdjęć i grafiki we wnętrzu.

Jest to wspaniały sposób na uatrakcyjnienie przestrzeni, a niekiedy jedna fototapeta może być inspiracją i głównym punktem programu dla całego pomieszczenia.

Projektant może nanieść taki obraz na różnego rodzaju płaszczyzny (ścianę, fronty, itp.)

Przy doborze odpowiedniego zdjęcia/grafiki należy jednak uważać.
Musimy koniecznie zwrócić uwagę na:

  • CHARAKTER WNĘTRZA – fototapeta ma bardzo duży wpływ na klimat projektowanego pomieszczenia
  • JEGO PRZEZNACZENIE – np. w łazience czy przedpokoju zbyt żywe/kontrastowe kolory lub dynamiczny wzór może po jakimś czasie męczyć lub irytować, podczas gdy w sklepie/restauracji gdzie przebywamy zdecydowanie rzadziej, można wybrać coś bardziej odważnego

Ciekawym zabiegiem jest fototapeta tak umieszczona i skadrowana, że tworzy iluzję powiększenia/rozciągnięcia wnętrza lub widoku za oknem.

Wstawienie takiej grafiki do projektu jest bardzo proste.
Najwygodniej wkleić zdjęcie używając specjalnie do tego przeznaczonego elementu - grafbox’a.

  • WKLEJ GRAFBOX’A
  • DOPASUJ WYMIARY
  • WYBIERZ I PRZYPISZ ZDJĘCIE/GRAFIKĘ

I CIESZ SIĘ WSPANIAŁYM EFEKTEM!

 
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017