Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Komu w drogę, temu …

Już dawno minęły czasy, kiedy projektant godzinami ślęczał pochylony nad deską kreślarską dopracowując każdą linię. Następnie z gotowymi rysunkami udawał się do klienta, a gdy ten zażądał poprawek – praca zaczynała się od nowa…

Dziś możemy działać o wiele szybciej:
Projektant jedzie do klienta – na miejscu robi pomiar, a dane może od razu wprowadzić do swojego laptopa i jest gotowy by zacząć rozmowę o konkretach. Podczas następnych spotkań ewentualne poprawki wprowadza do projektu na bieżąco.

 

Szybki rozwój technologii wymaga od nas dużej elastyczności i musimy być gotowi na to, by w każdej chwili móc obsłużyć naszych klientów, nawet wtedy, gdy nie ma nas w biurze. Program do projektowania wnętrz Fusion Design pozwala na komfortową pracę z klientem gdziekolwiek by to było.

 

  • Szybkość i sprawność działania

Fusion Design dzięki niezwykłej łatwości w obsłudze, szybkim efektom pracy oraz wszelkim automatyzacjom działań jest bardzo chętnie wykorzystywany w tzw. „terenie”, czyli podczas spotkań z klientem.

 

  • Możliwość używania programu na kilku komputerach

Program działa tam, gdzie podpięty jest w danej chwili klucz sprzętowy, więc bez problemu mośesz udać się do klienta albo na budowę z laptopem i już na miejscu w kilkanaście minut zrobić szybki projekt.

 

  • Auto-Plan – czarodziej, który rozplanuje kuchnię za Ciebie

To wyjątkowe narzędzie (funkcja dostępna od wersji Standard) w kilkadziesiąt sekund rozplanuje meble i urządzenia AGD w kuchni. Wystarczy narysować puste pomieszczenie i czekać na efekty. A jaka oszczędność czasu!
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017