Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Moduł doboru akcesoriów PEKA dla Fusion Design

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz najnowszy produkt:
Moduł doboru akcesoriów PEKA dla FUSION Design
- Pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku!

Jest to program, który nie tylko pomoże dobrać odpowiednie akcesoria do szafek kuchennych, ale pokaże ich działanie poprzez narzędzie animacji.

 To nie jest zwykły katalog, to moduł, dzięki któremu Państwa klienci będą mogli w pełni doświadczyć zalet proponowanych rozwiązań, a projektant zyska wirtualnego asystenta w swoich wyborach.

  


 

  

Nowy moduł analizuje wymiary szafki i jej poszczególnych części, ich kształt i typ konstrukcji oraz położenie. Na podstawie analizy tych danych, system proponuje wyposażenie pasujące do danej sytuacji projektowej. Projektant, który chce zaproponować swojemu klientowi zastosowanie w projekcie akcesoriów, otrzyma projekt 3D, który przedstawia kompletną kuchnię wraz z wyposażeniem, z możliwością wizualnego przedstawiania jej walorów w formie obrazów oraz animacji, które pokazują sposób działania szafek z akcesoriami. Przyszły użytkownik może zobaczyć jak będzie funkcjonował Magic Corner, Le Mans czy Swing w jego własnej kuchni i jaki komfort zapewni mu w codziennych sytuacjach.

 

PALETA KORZYŚCI DLA PROJEKTANTA:

- Możliwość interaktywnego wyposażenia szafek w akcesoria - oszczędność pracy i czasu;

- Kreator doboru akcesoriów zwiększa gamę możliwych rozwiązań dla danej szafki;

- Większość produktów ma przypisaną realistyczną kinematykę;

- Automatyczne dodawanie wybranych projektów do wyceny końcowej;

- Nadanie dynamiki projektowi dzięki profesjonalnym renderigom.

 

Wymagania instalacyjne:

Moduł PEKA 2014 przeznaczony jest dla programu FUSION Design wer.17. Użytkować go mogą wszyscy projektanci, których programy nie są skonfigurowane wyłącznie do obsługi tylko wybranych katalogów (jak Fusion BRW i Fusion SZAFY). W tych przypadkach należy program odblokować do obsługi innych katalogów. Moduł PEKA 2014 współdziała z Katalogiem Uniwersalnym Kuchni. Przed pierwszym uruchomieniem modułu upewnij się, że program Fusion pobrał przez Internet aktualny katalog kuchni uniwersalnych.

 

 

 
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017