Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Tailuj teksturę na różne sposoby! Tylko teraz bezpłatna wersja Modułu DEKOR do testowania!

Jeżeli używasz Design
POBIERZ BEZPŁATNIE MODUŁ DEKOR
i sprawdź jak on działa!

Czy wiesz, że...?

► Moduł DEKOR pozwala tak modyfikować teksturę drewna, by zachować ciągłość usłojenia i uniknąć problemu tzw.„kafelkowania”. Dzięki temu z niewielkiego fragmentu tekstury zawierającego zaledwie kilka słojów możesz stworzyć teksturę nadająca się do nałożenia na fronty w całej kuchni!

► W ten sposób możesz modyfikować dowolną teksturę, na przykład betonu, ziemi, metalu itp.

► Dla każdego wczytanego koloru i tekstury z DEKORa do FUSION możesz wybrać jedno z 5 ustawień połysku - od matu do bardzo wysokiego połysku.

 

abrys,fusion

 


 

 
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017