Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Serie wizualizacji

Nowe możliwości w zasięgu ręki!

Czy wiesz, że możesz automatycznie wygenerować serię różnych wizualizacji dla projektu?

 

 

Przy pomocy narzędzia animacji Modułu PEKA możesz wybrać kilka/kilkanaście lub więcej widoków, a program uruchomi generowanie kolejnych wizualizacji i zapisze je jedna po drugiej w wybranym folderze, a Ty nie musisz za każdym razem pochodzić do komputera.

Teraz będziesz miał więcej czasu na to na co masz ochotę a Fusion z Modułem PEKA wygeneruje Ci całą serię wybranych widoków i zapisze je do folderu.

 

 

→ Możesz wybrać opcję by każdy widok był renderowany w trybie wizualizacji, w którym był zapisany, czyli np. dwa pierwsze widoki w liniach, cztery kolejne w Roboczym Open GL, a pięć ostatnich w Super Zdjęciu.

→ Masz też możliwość odgórnego wyboru trybu wizualizacji i  wtedy wszystkie widoki będą w nim wygenerowane. Możesz potem stworzyć kilka folderów z różnymi trybami wizualizacji dla tej samej serii widoków.

 

 

Jak stworzyć serię wizualizacji?
Kliknij aby pobrać dokładną instrukcję…
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017