Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


System Składania Zamówień

Konfigurator zamówień

Różne grupy produktów, lub te same meble, ale w różnych zakresach konfiguracji możemy udostępniać osobnym grupom odbiorców. Jeden katalog opisuje poszczególnym odbiorcom meble dostosowane do ich oferty, z indywidualnie przypisanymi cennikami i regułami marżowania i rabatowania zakupów oraz sprzedaży.

Internetowy System Zamawiania Produktów

Każda wycena ofertowa, sprzedaż czy zamówienie jest nadzorowane przez system i widoczne dla fabryki. Zamówienia są składane poprzez Chmurę w formie końcowej lub jako zapytania ofertowe. Jeśli zachodzi potrzeba wykroczenia poza zakres standardowo dostępnej konfiguracji mebli, sprzedawca może wysłać zapytanie ofertowo-techniczne, a fabryka ma bezpośredni wgląd do projektu celem weryfikacji poprawności i wyrażenia zgody lub odrzucenia zamówienia. Dzięki temu również zamówienia wykraczające poza reguły standardowej oferty mogą być zamawiane i kierowane do produkcji w sposób zorganizowany.

 

Koordynatorzy sprzedaży po stronie fabryki mają pełen wgląd w bieżący stan zamówień swoich grup klientów. Poprzez Chmurę kontrolują udostępnianie programu do aranżacji, konfigurowania i sprzedaży mebli oraz katalogów i cenników, a dalej przepływ zamówień. W dowolnym momencie mogą udzielić dostępu do sytemu nowym sprzedawcom lub odebrać prawa użytkowania. Nowy sprzedawca po zarejestrowaniu widzi program w swoim języku, katalog mebli w zakresie zgodnym ze swoją umową z fabryką, a ceny we własnej walucie zgodnie z jego warunkami handlowymi.

 

Nasze doświadczenia dowodzą, że wdrożenie programu pozwala:

♦  kilkukrotnie przyspieszyć przetwarzanie zamówień z meblami konfigurowanymi lub nawet nietypowymi,

♦  usprawnić komunikację w firmie,

♦  kilkukrotnie ograniczyć liczbę pracowników zaangażowanych w proces ofertowania a dalej przetwarzania zamówień.

Nowe możliwości otwierają się też w zakresie produkcji mebli dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, bez ubocznych skutków w postaci dezorganizacji w procesie ich zamawiania i produkcji.
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017