Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Augmented reality - technologia przyszłości

Technologie przyszłości na wyciągnięcie ręki! Wkrótce za pomocą specjalnych okularów będziemy mogli pokazać klientowi projekt tak, by mógł się po nim fizycznie przejść i przyjrzeć z każdej strony. 

 

Grupa 3CAD we współpracy z firmą Würth udostępniła już na targach Sicam 2016 możliwość wypróbowania technologii Augmented Reality w oparciu o Hololens. 
 

 
 
Augmented reality (AR) czyli Rzeczywistość rozszerzona polega na połączeniu świata rzeczywistego z elementami wirtualnymi, np. generowaną w czasie rzeczywistym grafiką 3D. Poprzez specjalne okulary widzimy zarówno wszystko dookoła jak również elementy wirtualne, do których możemy podejść, a nawet obejść je dookoła. Specjalna kamera rozpoznaje przestrzeń w jakiej znajduje się użytkownik i pozwala na realistyczne wpasowanie elementów sceny wirtualnej w rzeczywistej przestrzeni. 
 ___

ZOBACZ TEŻ:

 

Projektowanie komody

 

Prosty projekt kuchni

 

 

 
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017