Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!


Czy można przygotować produkcję mebli na zamówienie w 2 min?

Tak, ponieważ dane do produkcji generują się automatycznie z projektu, nawet dla mebli indywidualnych konstruowanych na nowo w projekcie. Jedynym warunkiem automatycznego przetwarzania takich mebli do produkcji jest ich zgodnść z regułami technologicznymi i zasadami konstrukcyjnymi danej fabryki. Zgodność tą program weryfikuje automatycznie.

 

 

 

Czy dwukrotne zwiększenie produkcji wymaga podwojenia liczby technologów w fabryce?

Nie wymaga.

3cad Evolution automatycznie stosuje reguły technologiczne i zasady konstrukcyjne obowiązujące w fabryce do każdego projektu nawet nietypowego. Jedynym warunkiem automatycznej produkcji zlecenia jest jego zgodność ze stosowaną technologią. Przy wdrożonym w fabryce programie technolog nie „przepycha” każdego zamówienia przez produkcję. Jego rola polega na wdrażaniu nowych technologii w firmie i wyznaczania reguł ich stosowania.

 

Czy jest sens stosowania 3cad Evolution w firmie, która nie ma jeszcze centrów CNC?

Tak. Nasz program jest skalowalny - co oznacza, że można go tak skonfigurować żeby zaspokajał potrzeby firm o bardzo różnych potrzebach i skali działania. Zatem zarówno małe firmy jak i wielkie organizacje używają programu z powodzeniem. Zasadą przewodnią jest maksymalna automatyzacja procesów produkcyjnych w sposób dostosowany do specyfiki fabryki. Jeżeli zatem nie mamy zautomatyzowanego parku maszynowego, 3cad Evolution zamiast zakodowanych instrukcji dla zautomatyzowanych maszyn może generować instrukcje dla ludzi sterujących maszynami w postaci dokumentacji technicznej.

 
 ___

ZOBACZ TEŻ:

Projektowanie komody

 

Prosty projekt kuchni

 

 

 
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017