Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!

 

W programie każdą szafkę można dowolnie modyfikować zgodnie z przypisanymi regułami konstrukcyjnymi i technologicznymi. Zmiany mogą być większe lub mniejsze i dotyczyć:

 Konstrukcji korpusu,
 Technologii łączeń,
 Podziału przestrzeni i ich funkcji użytkowych,
 Zabudowy wyposażenia i akcesoriów,
 Konfiguracji materiałowej i kolorystycznej,
 Specyficznych cech konstrukcyjnych.

 

Program w sposób zautomatyzowany aplikuje reguły konstrukcyjne i technologiczne obowiązujące w danej firmie. Generowane są m. in. wykazy materiałowe, zlecenia produkcyjne, dokumentacja techniczna, etykiety i kody kreskowe, oraz kody sterujące dla maszyn i centrów CNC.

 

Miłego oglądania!

 
 

 

 
Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017