Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


     
aaaaa

Produkcja sterowana zamówieniami 

Nowoczesne oprogramowanie integrujące wszystkie procesy zachodzące w produkcji mebli i ich sprzedaży, łączące bezpośrednio zamówienia z produkcją mebli. Zaawansowany system udostępnia Konfigurator Mebli zintegrowany z danymi handlowymi z jednej strony i z danymi produkcyjnymi z drugiej oraz ich wymianą poprzez Internetowy System Przetwarzania Zamówień mebli. 

   

 

 

 

Stały dostęp projektantów do aktualnego katalogu,

Integracja z siecią sprzedaży w czasie rzeczywistym - proste i szybkie przetwarzanie zamówień, 

Uniknięcie wielu błędów - brak konieczności przenoszenia danych pomiędzy programami.

   

 

 

 

Oprogramowanie modułowe z jedną bazą danych - możliwość dostosowania programu do różnej skali produkcji od małej stolarni po bardzo duże firmy meblowe - poprzez dobór poszczególnych modułów i stanowisk. 

 moduły projektowo-sprzedażowe

 moduły koordynacji zamówień

 moduły technologiczno-produkcyjne

   

 

 

 
 
Dzięki innowacyjnemu systemowi reguł technologiczno-konstrukcyjnych nawet meble nietypowe mogą być produkowane w sposób tak zautomatyzowany jak te z katalogu. Zaawansowany system pozwala tak budować graficzną bazę danych, aby za pomocą kilku definicji można było konfigurować tysiące zróżnicowanych mebli. 
 
Pozwala to większą elastyczność firmy w dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb. 
 
   

 

 

 
System automatycznie zasila centra obróbcze CNC programami w czasie rzeczywistym. Każda zmiana czy nietypowość powstała w procesie konfiguracji mebli jest automatycznie odzwierciedlona w programach CNC generowanych dynamicznie i przesyłanych na maszynę, dzięki czemu uzyskujemy pełną automatyzację produkcji bardzo zróżnicowanych mebli. 
   

 

 

 

Dzięki otwartej architekturze programu oraz baz danych, można łączyć go z różnymi systemami zarządzania firmą i sterowania produkcją jak SAP, MS Dynamisc AX, i wiele innych...

 Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017