Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowego


Dlaczego?


Stwórz profesjonalny projekt szybko i z łatwością!

Orogramowanie pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów w bardzo krótkim czasie – a czas to pieniądz!  Jest to rozwiązanie intuicyjne, a przy całej swej bogatej funkcjonalności pozwala osiągnąć wysokiej jakości efekt profesjonalnego projektu.
 

Poznaj podstawy w kilka godzin!

Nasi klienci już po kilku godzinach wdrożenia są w stanie stworzyć kompletny, profesjonalny projekt. Dzięki specjalnemu bonusowi szkoleniowemu, jaki dołączamy do każdego zakupionego programu, nowi użytkownicy z łatwością rozpoczynają pracę z programem i przynosi on wymierne efekty już w pierwszych tygodniach użytkowania.
 

Wyróżnij się prezentując profesjonalny projekt!

Stwórz przykuwające uwagę prezentacje i filmy z naturalnym oświetleniem i realistycznym wyglądem tak, by Twój klient mógł łatwo zobaczyć swoją nową przestrzeń i przekonać się jak będzie wyglądać po realizacji. Wyślij klientowi film z wirtualnym spacerem po jego nowej kuchni/salonie/łazience... Będzie zachwycony!
 

Sprzedawaj projekty i meble z użyciem naszych narzędzi do sprzedaży!

Oferujemy narzędzia ułatwiające cały proces sprzedaży od idei po elementy gotowe do montażu.
Przy ich pomocy możesz zwiększyć swoją produktywność przez natychmiastowo generowane wyceny i elektroniczne zamawianie produktów. Inteligentne narzędzia wspomagania sprzedaży pozwolą Ci zarządzać każdym aspektem Twojego projektu, od inspiracji do zapewnienia dokładności instalacji, co do milimetra. 
 

Cały czas się dla Ciebie rozwijamy!

Jesteśmy firmą nastawioną na rozwój naszego produktu, pracujemy bez przerwy zarówno nad ulepszeniami samego rozwiązania, jak i nad dodatkowymi modułami.  Sprawdź co ciekawego mamy Ci dzisiaj do zaoferowania!

 Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017