Profesjonalne oprogramowanie dla przemysłu meblowegoaaaaa

 

Wszelkie zmiany w katalogu wprowadzone do oferty producenta są od razu widoczne dla sprzedawców i automatycznie aplikowane do ofertPozwala to uniknąć czasochłonnych działań informacyjnych i daje producentowi większą elastyczność w dostosowywaniu oferty do potrzeb rynku. Z katalogu elektronicznego on-line można również wygenerować aktualny katalog w wersji papierowej.

   

 

 

 

Licencje internetowe „LITE” to idealne rozwiązanie dla kontrahentów i sprzedawców:

Uruchamiane są zdalnie przez Internet. 

Bardzo niskie koszty miesięczne. 

Generują projekt-ofertę, która może być wysłana bezpośrednio jako zamówienie do fabryki.

   

 

 

 

Każda wycena ofertowa, sprzedaż czy zamówienie jest nadzorowane przez system i widoczne dla fabryki. 

Koordynatorzy sprzedaży po stronie fabryki poprzez Chmurę kontrolują udostępnianie programu do aranżacji, konfigurowania i sprzedaży mebli oraz katalogów i cenników, a dalej przepływ zamówień. W dowolnym momencie mogą udzielić dostępu do sytemu nowym sprzedawcom lub odebrać prawa użytkowania.

   

 

 

 
 
Program generuje ofertę sprzedaży zgodnie z warunkami handlowymi obowiązującymi w danym momencie. Każda wycen jest weryfikowana z aktualnym cennikiem w chmurze, co daje pewność że nie popełnimy błędu w wycenie w oparciu o nieaktualny cennik.
 
System planowania promocji pozwala zarządzać warunkami specjalnymi sprzedaży dla poszczególnych grup produktowych, automatycznie uruchamiając i wyłączając grupy rabatowe w okresach objętych ofertą specjalną. 
 
   

 

 

 
Wycena mebli katalogowych i nietypowych w oparciu o różne cenniki z cenami w oparciu o zapisane rózne reguły cenowe. Cena nowo tworzonych szafek i nietypowych wyliczana jest również automatycznie. 
   

 

 

 

Każdy użytkownik może zaprojektować nowy typ szafki (od technologa, poprzez szefa sprzedaży, aż do projektanta/sprzedawcy), jeśli ma przyznane uprawnienia. Tworzenie nowych typów szafek nie wymaga znajomości technologii, ponieważ program automatycznie dba o zachowanie reguł konstrukcyjnych i technologicznych. 

   

 

 

  Idea produkcji sterowanej zamówieniami pozwala generować spore oszczędności w zakresie minimalizacji kosztów i zapasów. 

 Oprogramowanie, jakie dostarczamy powstało na potrzeby fabryk i sieci sprzedaży mebli produkowanych na zamówienie. Daleko idące wymagania tego segmentu przemysłu powodują, że nasze programy są tak często wybierane przez fabryki mebli kuchennych i zabudów, ale również pozostałych rodzajów mebli. Tworzymy nasze rozwiązania z myślą o automatyzacji prac w przemyśle meblarskim od projektu po kompletną realizację. Wspieramy zarówno projektantów wnętrz, zakłady stolarskie jak i duże fabryki mebli. Dostarczamy programy na pojedyncze stanowiska projektowe i kompleksowe rozwiązania dla producentów mebli – od projektu po kompletną realizację. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, seminaria na terenie całego kraju i pomoc techniczną.

 

ABRYS Maciej C. Rezner
Al. Piłsudskiego 143, 92-301 Łódź
tel. 42 630 06 07
e-mail: abrys@abrys.com.pl
realizacja ABRYS 2017