Abrys Techniczna Dokumentacja Projektu online (dodano 2017-07-27)


Tylko jedno kliknięcie generuje całą dokumentację: 

Podgląd 3d projektu – możliwość dynamicznego obracania widokiem, przybliżania i oddalania czy „chodzenia”, pozwala przyjrzeć się dokładnie wszystkim szczegółom, a także otworzyć i zamknąć szafkę lub pokazać wyposażenie jej wnętrza. 

Każdy element projektu ma przypisany numer, aby można łatwo znaleźć go na liście. 

 

 

 

 

 

Gdziekolwiek jesteś, masz dostęp do wszystkich informacji o projekcie. Jednym kliknięciem uzyskasz zestawienie akcesoriów i wyślesz do hurtowni w formie pliku csv. Łatwo zamówisz wszystkie akcesoria, okucia, zawiasy, szuflady, podnośniki, nóżki, uchwyty.

Równie łatwo uzyskasz zestawienie frontów – czy do produkcji własnej czy zamawiane w firmie zewnętrznej. Program pozwala stosować formatki w materiale i wykończeniu frontów jako ozdobne elementy korpusów. Take formatki zostaną rozliczone i zamówione jako frontowe ale system nawierci i wyfrezuje je zgodnie z wymogami konstrukcji korpusu, nawet z uwzględnieniem innej ich grubości niż pozostałych części korpusu.

Formatki korpusowe są specyfikowane osobno i automatycznie wysyłane do optymalizacji rozkroju arkuszy płyt meblowych. 

 

 

 

 

Dowolność ustawienia własnego schematu wyceny

Wycena kuchni na zamówienie potrafi być niezwykle złożonym i skomplikowanym procesem. Musi uwzględniać wiele zmiennych i być zależna od ilości użytych materiałów, cen zastosowanych akcesoriów, kosztów produkcji (w zależności od stopnia złożoności i trudności wykonania danego mebla), kosztów transportu i innych. Do tego dochodzą marże, narzuty i upusty – wszystko zróżnicowane pod kątem grup odbiorców, często również należy uwzględnić kursy wymiany walut z danego dnia. Dzięki naszemu systemowi producent ma bezpośredni wpływ na każdą składową wyceny online - tak, że każda zmiana w cennikach czy regułach wyceny jest automatycznie uwzględniana w bieżących wycenach projektantów i sprzedawców.

 

Większość konsumentów nie chce czekać na wycenę kuchni. Jeśli ją odwleczesz, to wysyłasz klienta do swojej konkurencji i tracisz szanse sprzedaży. Dlatego tak ważne jest, by wycena była natychmiastowa i mogła być wyświetlona od zaraz. Nasz system daje Ci możliwość natychmiastowej wyceny, nawet dla nietypowych mebli i zabudów indywidualnych.

 

Dostęp chroniony i różnicowany w zależności od uprawnień

Dostęp do dokumentacji online jest chroniony. Każdy użytkownik w firmie ma przypisany zestaw uprawnień, np. technolog nie musi widzieć wycen, a sprzedawcy nie są potrzebne dane produkcyjne. Użytkownik loguje się do swojego konta i ma dostęp do przypisanego mu zakresu danych, nawet setki kilometrów od biura. Rozwiązanie to znakomicie wspiera zespołową pracę nad realizacją zamówień. Wszyscy zainteresowani – w tej samej chwili mają dostęp do rejestru projektów i zamówienia, o którym właśnie rozmawiają. 

 

 
 

Kontrahenci zagraniczni? Masz możliwość wprowadzenia różnych wersji językowych!

Nasz system wspiera pracę zespołów międzynarodowych. Przykładowo projekt opracowany przez projektanta w języku niemieckim dla niemieckiego konsumenta, może być przetwarzany przez anglojęzyczną komórkę OrderEntry, a produkowany w zakładzie w Polsce. Każdy użytkownik będzie widział dane w swoim języku. 

 

 ___

ZOBACZ TEŻ: 

Generator Katalogów Cenowych PDF

 

Graficzny konfigurator mebli - film

 

 

 Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum