Abrys Oprogramowanie antywirusowe. (dodano Array)

ESET NOD32 Antivirus

Obszar działania w Planicie:Program NOD32 powoduje problemy w działaniu aplikacji Planit Assistant, która jest odpowiedzialna za obliczenia wynikające z kreatorów (np. szaf, modułów), a także podczas rozliczania formatek w raportach. Program blokuje działanie ww. programu poprzez blokowanie plików tworzonych przez program.Objawy:Objawem tych problemów jest zawieszenie programu Planit podczas wykonywania tych czynności.Recepta:Wyłączenie opcji skanowania plików w czasie rzeczywistym podczas otwierania, podczas tworzenia lub w obu przypadkach. Sprawdzone u kilku naszych użytkowników.

Abrys,Fusion

Przykładowe ustawienia programu NOD32

Kaspersky® Anti-Virus

Obszar działania w Planicie:Blokowanie plików ikonek przedstawiających elementy katalogów mebli Planita.Objawy:Zawieszanie programu Planit podczas przeglądania elementów katalogu.Recepta:Nieznana. Prawdopodobnie wyłączenie ze skanowania nowo tworzonych plików.

avast! ® antivirus

Obszar działania w Planicie:Planit.exe – program menu płyty instalacyjnej znajdujący się w głównym folderze płyty CD-ROM.Start.exe – kanał informacyjny znajdujący się w folderze Planita Fusion oraz spakowany w pliku instalacyjnym programu. Objawy:Komunikat programu o znalezionym trojanie po włożeniu płyty CD-ROM do napędu, po uruchomieniu programu Planit, po uruchomieniu programu Connect lub po uruchomieniu Kanału Informacyjnego.

Abrys,Fusion

Abrys,fusion

Recepta:Nie podejmujemy żadnego działania. Klikamy [Kontynuuj].Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum