Abrys Szkolenie w cenie zakupu programu (dodano Array)

Od maja 2009 dostępna będzie nowa promocja. Każdy, kto zakupi program dostaje w jego cenie szkolenie, które organizowane jest w siedzibie naszej firmy w Łodzi.

Kurs obsługi programu możliwy jest podczas odebrania pakietu, lub w późniejszym ustalonym terminie, ale nie dłuższym niż miesiąc od zakupienia programu.

Szkolenie obejmuje omówienie menu programu, wykonanie projektu na bazie dostępnych bibliotek, ustawienie kolorystyki, dodanie oświetlenia oraz akcesoriów, eksport do formatu JPG i Quick time.

Czas promocji ograniczony.Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum