Abrys Szkolenie w cenie zakupu programu (dodano Array)

Od maja 2009 dostępna będzie nowa promocja. Każdy, kto zakupi program dostaje w jego cenie szkolenie, które organizowane jest w siedzibie naszej firmy w Łodzi.

Kurs obsługi programu możliwy jest podczas odebrania pakietu, lub w późniejszym ustalonym terminie, ale nie dłuższym niż miesiąc od zakupienia programu.

Szkolenie obejmuje omówienie menu programu, wykonanie projektu na bazie dostępnych bibliotek, ustawienie kolorystyki, dodanie oświetlenia oraz akcesoriów, eksport do formatu JPG i Quick time.

Czas promocji ograniczony.Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum