Abrys Seminaria (dodano Array)

Już od września ruszamy z prezentacjami programu. Na początku odwiedzimy Warszawę i Gdańsk.

Dzięki tym spotkaniom wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z funkcjonalnością i działaniem programu. Na takim pokazie prezentowane są wszystkie etapy tworzenia projektu począwszy od rysowania ścian, aż do stworzenia fotorealistycznej wizualizacji.

W części warsztatowej nasi eksperci udzielą porad osobom obsługującym już program na temat, jak najskuteczniej wykorzystać jego funkcje w zaawansowanych projektach.Serdecznie Państwa zapraszamy!Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum