Abrys Seminaria (dodano Array)

Już od września ruszamy z prezentacjami programu. Na początku odwiedzimy Warszawę i Gdańsk.

Dzięki tym spotkaniom wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z funkcjonalnością i działaniem programu. Na takim pokazie prezentowane są wszystkie etapy tworzenia projektu począwszy od rysowania ścian, aż do stworzenia fotorealistycznej wizualizacji.

W części warsztatowej nasi eksperci udzielą porad osobom obsługującym już program na temat, jak najskuteczniej wykorzystać jego funkcje w zaawansowanych projektach.Serdecznie Państwa zapraszamy!Generator Katalogów Cenowych PDF

Chcesz mieć profesjonalny katalog cenowy mebli kuchennych z podziałem na grupy cenowe? Dzięki naszemu najnowszemu rozwiązaniu wygenerujesz taki katalog w sposób automatyczny w kilka minut! Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Archiwum