Abrys Nowe katalogi (dodano Array)

Nowa wersja Fusion 16, to nie tylko lepsza funkcjonalność programu, ale również nowe bazy katalogów

Katalogi zawierają nowoczesne bryły i bogatą gamę kolorystyczną,z pewnością wzbogacą one projekty wykonane w programie Fusion 16.

Abrys,fusion   Uniwersalne oświetlenie
Abrys,fusion   Uniwersalny sprzęt AGD
Abrys,fusion   Uniwersalne sofy i krzesła
Abrys,fusion   Aktualizacja katalogów łazienkowych (ceramika i baterie)
Abrys,fusion   Uniwersalne ozdoby okien (firany, zasłony, karnisze)
Abrys,fusion   Instrumenty (instrumenty muzyczne)
Abrys,fusion   Grzejniki
Abrys,fusion   Sprzęt RTV

Oświetlenie pogrupowane w kolekcje, bogata baza modeli, kilka kolorów światła, dowolna zmiana wymiarów, najnowsze trendy, trójwymiarowy sprzęt AGD, obszerna kolekcja ozdób okiennych, to wszystko możesz mieć 

Abrys,fusionGraficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Augmented reality - technologia przyszłości

Grupa 3CAD we współpracy z firmą Würth udostępniła już na targach Sicam 2016 możliwość wypróbowania technologii Augmented Reality w oparciu o Microsoft Hololens - polegającej na połączeniu świata rzeczywistego z elementami wirtualnymi.
Archiwum