Abrys Nowe katalogi (dodano Array)

Nowa wersja Fusion 16, to nie tylko lepsza funkcjonalność programu, ale również nowe bazy katalogów

Katalogi zawierają nowoczesne bryły i bogatą gamę kolorystyczną,z pewnością wzbogacą one projekty wykonane w programie Fusion 16.

Abrys,fusion   Uniwersalne oświetlenie
Abrys,fusion   Uniwersalny sprzęt AGD
Abrys,fusion   Uniwersalne sofy i krzesła
Abrys,fusion   Aktualizacja katalogów łazienkowych (ceramika i baterie)
Abrys,fusion   Uniwersalne ozdoby okien (firany, zasłony, karnisze)
Abrys,fusion   Instrumenty (instrumenty muzyczne)
Abrys,fusion   Grzejniki
Abrys,fusion   Sprzęt RTV

Oświetlenie pogrupowane w kolekcje, bogata baza modeli, kilka kolorów światła, dowolna zmiana wymiarów, najnowsze trendy, trójwymiarowy sprzęt AGD, obszerna kolekcja ozdób okiennych, to wszystko możesz mieć 

Abrys,fusionTechniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum