Abrys Import elementów z Google SketchUp (dodano Array)

Nowością w Fusion 16 jest możliwość wczytywania modeli 3d prosto do projektu. Bryły wczytujemy za pomocą przeglądarki Google SketchUp.


Przeglądaj Gogle 3D Warehouse

Funkcja Przeglądaj Gogle 3D Warehouse może być wybrana z paska narzędzi pokliknięciu na ikonie lub z menu Plik.


Abrys,fusion


Funkcja Przeglądaj Gogle 3D Warehouse otwiera przeglądarkę Fusion


Abrys,fusion


Wpisujemy nazwę obiektu, którego szukamy i klikamy na przycisk WyszukajW tym przykładzie użyliśmy przeglądarki żeby znaleźć model komputera.Kliknij na najbardziej odpowiadającym Ci elemencie a następnie Pobierz model.


Abrys,fusionOkno dialogowe Zaimportuj model z Gogle SketchupAbrys,Fusion

Abrys,fusionModel zostanie dodany w miejscu ustawienia kursora.


Uwaga: Ta funkcja jest dostępna tylko jeżeli twój klucz sprzętowy ma na nią licencję. Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum