Abrys Import elementów z Google SketchUp (dodano Array)

Nowością w Fusion 16 jest możliwość wczytywania modeli 3d prosto do projektu. Bryły wczytujemy za pomocą przeglądarki Google SketchUp.


Przeglądaj Gogle 3D Warehouse

Funkcja Przeglądaj Gogle 3D Warehouse może być wybrana z paska narzędzi pokliknięciu na ikonie lub z menu Plik.


Abrys,fusion


Funkcja Przeglądaj Gogle 3D Warehouse otwiera przeglądarkę Fusion


Abrys,fusion


Wpisujemy nazwę obiektu, którego szukamy i klikamy na przycisk WyszukajW tym przykładzie użyliśmy przeglądarki żeby znaleźć model komputera.Kliknij na najbardziej odpowiadającym Ci elemencie a następnie Pobierz model.


Abrys,fusionOkno dialogowe Zaimportuj model z Gogle SketchupAbrys,Fusion

Abrys,fusionModel zostanie dodany w miejscu ustawienia kursora.


Uwaga: Ta funkcja jest dostępna tylko jeżeli twój klucz sprzętowy ma na nią licencję. Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Augmented reality - technologia przyszłości

Grupa 3CAD we współpracy z firmą Würth udostępniła już na targach Sicam 2016 możliwość wypróbowania technologii Augmented Reality w oparciu o Microsoft Hololens - polegającej na połączeniu świata rzeczywistego z elementami wirtualnymi.
Archiwum