Abrys Wizualizacje i modyfikacje (dodano Array)

„Dobry projekt to taki, który ma potencjał zmian.”
 

Jeżeli Twoi klienci chcieliby wprowadzić zmiany w gotowym projekcie ich kuchni lub łazienki, z oprogramowaniem projektowym Fusion nie stanowi to najmniejszego problemu. Dowolne modyfikowanie rozmiarów szafek, wyglądu i koloru frontów, kolorów ścian, płytek, podłóg, nakładanie własnych materiałów. To wszystko zawiera Fusion. W prosty sposób możesz z tego korzystać tak często, jak tylko chcesz. Dodatkowo wszelkie zmiany zapisujesz jako kolejną wersję projektu. Abrys,fusion

Z pomocą oprogramowania Fusion możesz dokonać wizualizacji dowolnego pomieszczenia, zagosodarowując je dostępnymi artykułami Twojego producenta. Możesz w mgnieniu oka dowolnie zmieniać pokrycia podłogi i ścian, wymiary szafek i efekty oświetlenia.

Wybór koloru i tekstury odbywa się za pomocą prostego, wizualnego menu a wstawiane do projektu twojej kuchni lub łazienki za pomocą jednego kliknięcia. Modyfikacja projektu nie może być szybsza, z Fusion zawsze będziesz miał pełne pole do manewru.
• Łatwe modyfikacje projektu
• Dobór różnych efektów prezentacji
• Automatyczne oświetlenie i rozmieszczanie elementów dekoracyjnych
Wizualizacje i modyfikacje

 Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum