Abrys Wizualizacje i modyfikacje (dodano Array)

„Dobry projekt to taki, który ma potencjał zmian.”
 

Jeżeli Twoi klienci chcieliby wprowadzić zmiany w gotowym projekcie ich kuchni lub łazienki, z oprogramowaniem projektowym Fusion nie stanowi to najmniejszego problemu. Dowolne modyfikowanie rozmiarów szafek, wyglądu i koloru frontów, kolorów ścian, płytek, podłóg, nakładanie własnych materiałów. To wszystko zawiera Fusion. W prosty sposób możesz z tego korzystać tak często, jak tylko chcesz. Dodatkowo wszelkie zmiany zapisujesz jako kolejną wersję projektu. Abrys,fusion

Z pomocą oprogramowania Fusion możesz dokonać wizualizacji dowolnego pomieszczenia, zagosodarowując je dostępnymi artykułami Twojego producenta. Możesz w mgnieniu oka dowolnie zmieniać pokrycia podłogi i ścian, wymiary szafek i efekty oświetlenia.

Wybór koloru i tekstury odbywa się za pomocą prostego, wizualnego menu a wstawiane do projektu twojej kuchni lub łazienki za pomocą jednego kliknięcia. Modyfikacja projektu nie może być szybsza, z Fusion zawsze będziesz miał pełne pole do manewru.
• Łatwe modyfikacje projektu
• Dobór różnych efektów prezentacji
• Automatyczne oświetlenie i rozmieszczanie elementów dekoracyjnych
Wizualizacje i modyfikacje

 Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum