Abrys Dodatkowe widoki (dodano Array)

Musisz nieustannie przeskakiwać pomiędzy widokami? Chciałbyś móc rozłożyć wszystkie rysunki tak jak na biurku? Funkcja „Dodatkowe widoki” jest dla Ciebie!

Mając kontakt z wieloma projektantami, wiemy jak ważne jest dla nich projektowanie równolegle na kilku widokach. Pozwala to na nieustanne konfrontowanie wprowadzonych zmian. Teraz, dzięki nowej funkcji „Dodatkowe widoki” możesz mieć wiele okien z różnymi widokami otwartymi równolegle na ekranie. Masz tutaj możliwość „zamrożenia” jednego lub wielu okien i wprowadzenia zmian do projektu w innym oknie. Możesz użyć dwóch monitorów (ekranów), na jednym prezentujesz projekt klientowi, podczas gdy na drugim monitorze wprowadzasz zmiany.

• Dowolna ilość otwartych okien z widokami
• Możliwość jednoczesnego użycia kilku ekranów
 

Abrys,fusion   Abrys,fusion

 Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Archiwum