Abrys Dodatkowe widoki (dodano Array)

Musisz nieustannie przeskakiwać pomiędzy widokami? Chciałbyś móc rozłożyć wszystkie rysunki tak jak na biurku? Funkcja „Dodatkowe widoki” jest dla Ciebie!

Mając kontakt z wieloma projektantami, wiemy jak ważne jest dla nich projektowanie równolegle na kilku widokach. Pozwala to na nieustanne konfrontowanie wprowadzonych zmian. Teraz, dzięki nowej funkcji „Dodatkowe widoki” możesz mieć wiele okien z różnymi widokami otwartymi równolegle na ekranie. Masz tutaj możliwość „zamrożenia” jednego lub wielu okien i wprowadzenia zmian do projektu w innym oknie. Możesz użyć dwóch monitorów (ekranów), na jednym prezentujesz projekt klientowi, podczas gdy na drugim monitorze wprowadzasz zmiany.

• Dowolna ilość otwartych okien z widokami
• Możliwość jednoczesnego użycia kilku ekranów
 

Abrys,fusion   Abrys,fusion

 Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum