Abrys Zarządzanie klientami (dodano Array)

 

Oprogramowanie Fusion zostało specjalnie zaprojektowane, by w znacznym stopniu pomóc Ci organizować Twoją pracę.

Nasze rozwiązanie do zarządzania klientami - „Connect”, zapewnia Ci stały kontakt z klientami zarówno tymi byłymi, obecnymi jak i potencjalnymi. Wyszukiwanie informacji jest teraz bardzo proste. Możesz sprawdzać postęp prac nad każdym z projektów w dowolnym czasie, upewniając się, czy zamówienia zostały zrealizowane, terminy dostarczenia są potwierdzone a wpłaty zostały otrzymane.

„Connect” to rozwiązanie dla zarządzania Twoją sprzedażą, wspomoże Cię organizacyjnie na każdym kroku. To najlepsza droga by pozostać w stałym kontakcie z klientami.
Abrys,fusion

• Zarządzanie informacją o klientach
• Zarządzanie projektami
• Śledzenie sprzedaży i statystyki
• Zarządzanie zamówieniami
 

 Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum