Abrys Zarządzanie klientami (dodano Array)

 

Oprogramowanie Fusion zostało specjalnie zaprojektowane, by w znacznym stopniu pomóc Ci organizować Twoją pracę.

Nasze rozwiązanie do zarządzania klientami - „Connect”, zapewnia Ci stały kontakt z klientami zarówno tymi byłymi, obecnymi jak i potencjalnymi. Wyszukiwanie informacji jest teraz bardzo proste. Możesz sprawdzać postęp prac nad każdym z projektów w dowolnym czasie, upewniając się, czy zamówienia zostały zrealizowane, terminy dostarczenia są potwierdzone a wpłaty zostały otrzymane.

„Connect” to rozwiązanie dla zarządzania Twoją sprzedażą, wspomoże Cię organizacyjnie na każdym kroku. To najlepsza droga by pozostać w stałym kontakcie z klientami.
Abrys,fusion

• Zarządzanie informacją o klientach
• Zarządzanie projektami
• Śledzenie sprzedaży i statystyki
• Zarządzanie zamówieniami
 

 Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum