Abrys Prezentacja projektu (dodano Array)

 

Pomysł na ciekawe zaaranżowanie wnętrza czasem nie wystarczy, musisz jeszcze w odpowiedni sposób je zobrazować i przekazać klientowi. Oprogramowanie projektowe Fusion zostało tak opracowane, by zagwarantować Twoim projektom jak najlepszą prezentację.

Fusion oferuje pełną gamę rewelacyjnych efektów wizualnych i opcji graficznych tak, aby prezentacje pozostawiły na Twoim kliencie trwałe wrażenie. Ciekawe efekty artystyczne jak i fantastyczna foto-realistyczna grafika są w programie standardem.

Z Fusion możesz zabrać swojego klienta na wirtualny spacer po jego pokojach. Dzięki możliwości tworzenia ‘dodatkowych widoków’ możesz przeprowadzać graficzną prezentację dla klienta na jednym ekranie, równolegle wprowadzając modyfikacje na drugim.

Zaprezentuj swój projekt tak, by Twój klient nigdy go nie zapomniał!
Zrób oszałamiające wrażenie razem z Fusion!

• Architektoniczne rysunki planu i elewacji
• Foto-realistyczne prezentacje dzięki Globalnej Iluminacji
• Wizualizacje artystyczne
• Pokazy QuickTime
• Spacery w wirtualnej rzeczywistości
• Najwyższej jakości prezentacje na ekranie i na papierze
• Projektowanie i prezentacja na wielu ekranach

 Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum