Abrys Prezentacja projektu (dodano Array)

 

Pomysł na ciekawe zaaranżowanie wnętrza czasem nie wystarczy, musisz jeszcze w odpowiedni sposób je zobrazować i przekazać klientowi. Oprogramowanie projektowe Fusion zostało tak opracowane, by zagwarantować Twoim projektom jak najlepszą prezentację.

Fusion oferuje pełną gamę rewelacyjnych efektów wizualnych i opcji graficznych tak, aby prezentacje pozostawiły na Twoim kliencie trwałe wrażenie. Ciekawe efekty artystyczne jak i fantastyczna foto-realistyczna grafika są w programie standardem.

Z Fusion możesz zabrać swojego klienta na wirtualny spacer po jego pokojach. Dzięki możliwości tworzenia ‘dodatkowych widoków’ możesz przeprowadzać graficzną prezentację dla klienta na jednym ekranie, równolegle wprowadzając modyfikacje na drugim.

Zaprezentuj swój projekt tak, by Twój klient nigdy go nie zapomniał!
Zrób oszałamiające wrażenie razem z Fusion!

• Architektoniczne rysunki planu i elewacji
• Foto-realistyczne prezentacje dzięki Globalnej Iluminacji
• Wizualizacje artystyczne
• Pokazy QuickTime
• Spacery w wirtualnej rzeczywistości
• Najwyższej jakości prezentacje na ekranie i na papierze
• Projektowanie i prezentacja na wielu ekranach

 Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum