Abrys Warsztaty szkoleniowe (dodano Array)

 

Abrys,fusion Firma Abrys rozpoczęła program warsztatów skierowanych do użytkowników, by pomóc im wykorzystać jak najwięcej z oprogramowania.

Nie ma znaczenia, jak długo pracujesz na Fusion, czy korzystasz z niego trzy miesiące,
czy jest Ci znany od lat. Warsztaty organizowane przez naszą firmę na pewno w znacznym stopniu przyspieszą pracę na programie i przyniosą ogromne korzyści dla Twojej firmy.

Warsztaty oferują Ci możliwość osiągnięcia doskonałości projektowania dzięki profesjonalnym wskazówkom naszych specjalistów.

Przeprowadzane są w niewielkich grupach a ich tematyka dopasowana jest zawsze do indywidualnych umiejętności użytkowników. Uczestnicy szkoleń mogą również zaproponować tematy, które zostaną omówione na wdrożeniu.
Szkolenia warsztatowe przeprowadzamy w różnych miejscach w Polsce, więc są one łatwo dostępne dla użytkowników z całego kraju. Oferujemy przy tym bardzo przystępne ceny, co pozwoli wszystkim projektantom na skorzystanie i co za tym idzie, zwiększenie swojej efektywności i zaoszczędzenie czasu przy pracy nad nowymi projektami.

Informacje o najbliższych warsztatach można znaleźć na naszej stronie internetowej, lub kanale informacyjnym.
Jeżeli akurat nie przeprowadzamy warsztatów w Waszej okolicy, możecie się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie.

 Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum