Abrys Warsztaty szkoleniowe (dodano Array)

 

Abrys,fusion Firma Abrys rozpoczęła program warsztatów skierowanych do użytkowników, by pomóc im wykorzystać jak najwięcej z oprogramowania.

Nie ma znaczenia, jak długo pracujesz na Fusion, czy korzystasz z niego trzy miesiące,
czy jest Ci znany od lat. Warsztaty organizowane przez naszą firmę na pewno w znacznym stopniu przyspieszą pracę na programie i przyniosą ogromne korzyści dla Twojej firmy.

Warsztaty oferują Ci możliwość osiągnięcia doskonałości projektowania dzięki profesjonalnym wskazówkom naszych specjalistów.

Przeprowadzane są w niewielkich grupach a ich tematyka dopasowana jest zawsze do indywidualnych umiejętności użytkowników. Uczestnicy szkoleń mogą również zaproponować tematy, które zostaną omówione na wdrożeniu.
Szkolenia warsztatowe przeprowadzamy w różnych miejscach w Polsce, więc są one łatwo dostępne dla użytkowników z całego kraju. Oferujemy przy tym bardzo przystępne ceny, co pozwoli wszystkim projektantom na skorzystanie i co za tym idzie, zwiększenie swojej efektywności i zaoszczędzenie czasu przy pracy nad nowymi projektami.

Informacje o najbliższych warsztatach można znaleźć na naszej stronie internetowej, lub kanale informacyjnym.
Jeżeli akurat nie przeprowadzamy warsztatów w Waszej okolicy, możecie się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie.

 Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum