Abrys Projektowanie w Fusion (dodano Array)

 

Oprogramowanie Fusion pozwoli Ci stworzyć projekt dużo szybciej i sprawniej, niż na desce kreślarskiej.
Uwzględniamy potrzeby projektantów i podążamy za najnowszymi trendami, co powoduje ciągły rozwój programu.

W Fusion możesz projektować w dowolnym widoku: w planie, elewacji lub perspektywie. Elementy są dostępne
z graficznego menu i wstawiane bezpośrednio do projektu metodą ‘złap i upuść’. Najnowsze systemy automatyzacji pozwalają na przyspieszenie pracy i łatwość dodawania elementów. Każdy z obiektów może być zoptymalizowany
i wyceniony automatycznie, co skraca proces projektowania.
 
Abrys,fusion Abrys,fusion

Fusion to profesjonalne rozwiązanie charakteryzujące się imponującą grafiką i szybkością pracy. Pracując z Fusion korzystasz z naszego wieloletniego doświadczenia w doskonaleniu procesu projektowania wnętrz. Dokładamy wszelkich starań, by projektowanie w Fusion było szybkie i proste, spełniając równocześnie wysokie wymagania użytkowników.

• Łatwa modyfikacja dodawanych obiektów
• Import obrazów i obiektów 3D
• Automat do planowania kuchni
• Wykrywanie kolizji przy dodawaniu obiektów
• Automatyczne wymiarowanie i adnotacje

 Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum