Abrys Projektowanie w Fusion (dodano Array)

 

Oprogramowanie Fusion pozwoli Ci stworzyć projekt dużo szybciej i sprawniej, niż na desce kreślarskiej.
Uwzględniamy potrzeby projektantów i podążamy za najnowszymi trendami, co powoduje ciągły rozwój programu.

W Fusion możesz projektować w dowolnym widoku: w planie, elewacji lub perspektywie. Elementy są dostępne
z graficznego menu i wstawiane bezpośrednio do projektu metodą ‘złap i upuść’. Najnowsze systemy automatyzacji pozwalają na przyspieszenie pracy i łatwość dodawania elementów. Każdy z obiektów może być zoptymalizowany
i wyceniony automatycznie, co skraca proces projektowania.
 
Abrys,fusion Abrys,fusion

Fusion to profesjonalne rozwiązanie charakteryzujące się imponującą grafiką i szybkością pracy. Pracując z Fusion korzystasz z naszego wieloletniego doświadczenia w doskonaleniu procesu projektowania wnętrz. Dokładamy wszelkich starań, by projektowanie w Fusion było szybkie i proste, spełniając równocześnie wysokie wymagania użytkowników.

• Łatwa modyfikacja dodawanych obiektów
• Import obrazów i obiektów 3D
• Automat do planowania kuchni
• Wykrywanie kolizji przy dodawaniu obiektów
• Automatyczne wymiarowanie i adnotacje

 Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum