Abrys Jesteśmy z Wami od samego początku (dodano Array)

 

Abrys,fusion Sprzedaży oprogramowania Fusion nie ograniczamy wyłącznie do jednorazowego kontaktu z klientem. Od samego początku staramy się zapewnić Wam kompleksową obsługę związaną z użytkowaniem i aktualizacją programu.

Po pierwsze, zależy nam na szybkim i efektywnym wdrożeniu programu do Waszej firmy, tak aby od razu zaczął pracować na Wasze sukcesy i przynosić oczekiwane zyski. Po drugie zapewniamy naszym klientom pomoc techniczną w razie jakichkolwiek pytań i problemów.

Nasi klienci mają również możliwość zakupu Pakietu serwisowego, który zapewnia im ciągłe aktualizacje programu i katalogów.

Z myślą o użytkownikach firma Abrys rozpoczęła cykl warsztatów szkoleniowych na terenie całego kraju, pozwalając na usprawnienie pracy z Fusion i poprawienie jakości projektów.

• Instalacja i wdrożenie w cenie programu (w siedzibie firmy Abrys w Łodzi)
• Pakiet serwisowy
• Pomoc techniczna przez telefon i e-mail
• Szkolenia dla użytkowników programu
• Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na stronie internetowej (FAQ)
• Możliwość zdalnego łączenia

 Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Augmented reality - technologia przyszłości

Grupa 3CAD we współpracy z firmą Würth udostępniła już na targach Sicam 2016 możliwość wypróbowania technologii Augmented Reality w oparciu o Microsoft Hololens - polegającej na połączeniu świata rzeczywistego z elementami wirtualnymi.
Archiwum