Abrys Jesteśmy z Wami od samego początku (dodano Array)

 

Abrys,fusion Sprzedaży oprogramowania Fusion nie ograniczamy wyłącznie do jednorazowego kontaktu z klientem. Od samego początku staramy się zapewnić Wam kompleksową obsługę związaną z użytkowaniem i aktualizacją programu.

Po pierwsze, zależy nam na szybkim i efektywnym wdrożeniu programu do Waszej firmy, tak aby od razu zaczął pracować na Wasze sukcesy i przynosić oczekiwane zyski. Po drugie zapewniamy naszym klientom pomoc techniczną w razie jakichkolwiek pytań i problemów.

Nasi klienci mają również możliwość zakupu Pakietu serwisowego, który zapewnia im ciągłe aktualizacje programu i katalogów.

Z myślą o użytkownikach firma Abrys rozpoczęła cykl warsztatów szkoleniowych na terenie całego kraju, pozwalając na usprawnienie pracy z Fusion i poprawienie jakości projektów.

• Instalacja i wdrożenie w cenie programu (w siedzibie firmy Abrys w Łodzi)
• Pakiet serwisowy
• Pomoc techniczna przez telefon i e-mail
• Szkolenia dla użytkowników programu
• Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na stronie internetowej (FAQ)
• Możliwość zdalnego łączenia

 Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum