Abrys Jesteśmy z Wami od samego początku (dodano Array)

 

Abrys,fusion Sprzedaży oprogramowania Fusion nie ograniczamy wyłącznie do jednorazowego kontaktu z klientem. Od samego początku staramy się zapewnić Wam kompleksową obsługę związaną z użytkowaniem i aktualizacją programu.

Po pierwsze, zależy nam na szybkim i efektywnym wdrożeniu programu do Waszej firmy, tak aby od razu zaczął pracować na Wasze sukcesy i przynosić oczekiwane zyski. Po drugie zapewniamy naszym klientom pomoc techniczną w razie jakichkolwiek pytań i problemów.

Nasi klienci mają również możliwość zakupu Pakietu serwisowego, który zapewnia im ciągłe aktualizacje programu i katalogów.

Z myślą o użytkownikach firma Abrys rozpoczęła cykl warsztatów szkoleniowych na terenie całego kraju, pozwalając na usprawnienie pracy z Fusion i poprawienie jakości projektów.

• Instalacja i wdrożenie w cenie programu (w siedzibie firmy Abrys w Łodzi)
• Pakiet serwisowy
• Pomoc techniczna przez telefon i e-mail
• Szkolenia dla użytkowników programu
• Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na stronie internetowej (FAQ)
• Możliwość zdalnego łączenia

 Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum