Abrys Jednostki miar w Fusion (dodano 2010-06-03)

 

W Preferencjach Użytkownika możesz zdefiniować system miar, w którym chcesz pracować.
 
Metryczny (mm)
Wymiary są liczone w milimetrach.
Metryczny (cm)
Wymiary są liczone w centymetrach.
Metryczny (m)
Wymiary są liczone w metrach.
Calowy 16
Wymiary są liczone w calach i ich ułamkach zwykłych np. 4½".
Calowy 32
Wymiary są liczone w calach i ich ułamkach zwykłych np. 4½".
Calowy 100
Wymiary są liczone w calach i ich częściach dziesiętnych, np. 4.5".
 
 
Uwaga: Te ustawienia preferencji dotyczą tylko domyślnego systemu miar. Jeżeli chcesz, w każdym miejscu gdzie określasz wymiary, możesz wpisać wymiar w innym systemie metrycznym niż domyślny. Na przykład, jeżeli pracujesz w calach, możesz wprowadzić wymiar 1 metra poprzez wpisanie: "1000mm", "100 cm", lub "1 m". Podobnie, jeżeli pracujesz w systemie metrycznym, możesz wpisać ilość cali albo z ułamkami dziesiętnymi (12.25"), albo zwykłymi (12¼"). Fusion będzie automatycznie przechodził pomiędzy tymi systemami miar.

 Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Augmented reality - technologia przyszłości

Grupa 3CAD we współpracy z firmą Würth udostępniła już na targach Sicam 2016 możliwość wypróbowania technologii Augmented Reality w oparciu o Microsoft Hololens - polegającej na połączeniu świata rzeczywistego z elementami wirtualnymi.
Archiwum