Abrys Wstawiamy Słońce do projektów (dodano 2010-06-07)

 

USTAWIAMY SŁOŃCE

W większości pomieszczeń znajduje(ą) się okno(a), przez które wpada naturalne światło typu Słońce. W związku z tym, w większości Twoich projektów również się ono pojawi.

Jak wstawiamy Słońce?

Słońce znajdziemy w katalogu „Pomieszczenia”, filtrze głównym „Oświetlenie” i filtrze podrzędnym „Światło otaczające”.
 

  Jeżeli chcemy kontrolować długość i kierunek padania promieni słonecznych podczas dodawania Słońca do projektu, narysujmy je za pomocą narzędzia „Rysuj pojedynczy element”.

Rysowanie promienia słonecznego rozpoczynamy w pobliżu okna (na zewnątrz pomieszczenia – punkt 1) poprzez kliknięcie lewym przyciskiem myszy. Przeprowadź linię przez okno i zakończ rysowanie w środku pomieszczenia klikając lewym przyciskiem myszy (punkt 2).

Uwaga: Przytrzymując klawisz Ctrl. podczas rysowania, można ustawiać linię padania promieni pod dowolnym kątem. Domyślnie masz możliwość rysowania promienia pod kątem prostym oraz 45°.

 

 Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Augmented reality - technologia przyszłości

Grupa 3CAD we współpracy z firmą Würth udostępniła już na targach Sicam 2016 możliwość wypróbowania technologii Augmented Reality w oparciu o Microsoft Hololens - polegającej na połączeniu świata rzeczywistego z elementami wirtualnymi.
Archiwum