Abrys Wstawiamy Słońce do projektów (dodano 2010-06-07)

 

USTAWIAMY SŁOŃCE

W większości pomieszczeń znajduje(ą) się okno(a), przez które wpada naturalne światło typu Słońce. W związku z tym, w większości Twoich projektów również się ono pojawi.

Jak wstawiamy Słońce?

Słońce znajdziemy w katalogu „Pomieszczenia”, filtrze głównym „Oświetlenie” i filtrze podrzędnym „Światło otaczające”.
 

  Jeżeli chcemy kontrolować długość i kierunek padania promieni słonecznych podczas dodawania Słońca do projektu, narysujmy je za pomocą narzędzia „Rysuj pojedynczy element”.

Rysowanie promienia słonecznego rozpoczynamy w pobliżu okna (na zewnątrz pomieszczenia – punkt 1) poprzez kliknięcie lewym przyciskiem myszy. Przeprowadź linię przez okno i zakończ rysowanie w środku pomieszczenia klikając lewym przyciskiem myszy (punkt 2).

Uwaga: Przytrzymując klawisz Ctrl. podczas rysowania, można ustawiać linię padania promieni pod dowolnym kątem. Domyślnie masz możliwość rysowania promienia pod kątem prostym oraz 45°.

 

 Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum