Abrys Centrowanie elementów (dodano 2010-09-27)

Centrowanie obiektów

Polecenie Wycentruj do ściany lub narożnika umieszcza element tak, aby znalazł się w pozycji centralnej względem okna, ściany lub narożnika. 

Abrys,fusion 
Ikona Centruj obiekt w menu Przesuwanie


Abrys,fusion  Centruj obiekt na ścianie

Z wciśniętym klawiszem Shift  zaznacz ścianę i obiekt, a następnie wybierz ikonę Wycentruj do…
Obiekt zostanie umieszczony po środku ściany. Możesz tak ustawić dowolny element (oprócz okien i drzwi).


Abrys,fusion

 Abrys,fusion

Abrys,fusion  Centruj obiekt względem okna

Z wciśniętym klawiszem Shift zaznacz okno i szafkę, a następnie wybierz ikonę Wycentruj do…
Zaznaczony obiekt zostanie umieszczony po środku względem okna. Możesz tak ustawić dowolny element (oprócz okien i drzwi).

Abrys,fusion


Abrys,fusion
 

Analogicznie postępujemy, jeżeli chcemy wycentować element do narożnika. Zaznaczamy narożnik, z włączonym przyciskiem Shift klikamy na szafkę a nastęnie na ikonę Centrowania. 
 

Abrys,fusionKuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum