Abrys Centrowanie elementów (dodano 2010-09-27)

Centrowanie obiektów

Polecenie Wycentruj do ściany lub narożnika umieszcza element tak, aby znalazł się w pozycji centralnej względem okna, ściany lub narożnika. 

Abrys,fusion 
Ikona Centruj obiekt w menu Przesuwanie


Abrys,fusion  Centruj obiekt na ścianie

Z wciśniętym klawiszem Shift  zaznacz ścianę i obiekt, a następnie wybierz ikonę Wycentruj do…
Obiekt zostanie umieszczony po środku ściany. Możesz tak ustawić dowolny element (oprócz okien i drzwi).


Abrys,fusion

 Abrys,fusion

Abrys,fusion  Centruj obiekt względem okna

Z wciśniętym klawiszem Shift zaznacz okno i szafkę, a następnie wybierz ikonę Wycentruj do…
Zaznaczony obiekt zostanie umieszczony po środku względem okna. Możesz tak ustawić dowolny element (oprócz okien i drzwi).

Abrys,fusion


Abrys,fusion
 

Analogicznie postępujemy, jeżeli chcemy wycentować element do narożnika. Zaznaczamy narożnik, z włączonym przyciskiem Shift klikamy na szafkę a nastęnie na ikonę Centrowania. 
 

Abrys,fusionTechniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum