Abrys FUSION 17 - nowa wersja programu (dodano 2010-10-13)

Na początku listopada zostanie wydana nowa wersja programu FUSION 17. W zawiązku z tym, zapraszamy na cykl artykułów, które będą się pojawiały cyklicznie na naszej stronie. Artykuły przedstawią nowe funkcje i możliwości programu.

Fusion 17 oferuje między innymi:

Abrys,fusion  Tworzenie filmu 3D w przestrzeni projektu
Abrys,fusion  Automatyczne ukrywanie ścian w perspekywie
Abrys,fusion  Dowoloność w nadawaniu kolorów pomiędzy katalogami
Abrys,fusion  Ustawienia indywidualne w oknie Detale stylu
Abrys,fusion  Zaawansowane filtrowanie
 Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum