Abrys FUSION 17 - nowa wersja programu (dodano 2010-10-13)

Na początku listopada zostanie wydana nowa wersja programu FUSION 17. W zawiązku z tym, zapraszamy na cykl artykułów, które będą się pojawiały cyklicznie na naszej stronie. Artykuły przedstawią nowe funkcje i możliwości programu.

Fusion 17 oferuje między innymi:

Abrys,fusion  Tworzenie filmu 3D w przestrzeni projektu
Abrys,fusion  Automatyczne ukrywanie ścian w perspekywie
Abrys,fusion  Dowoloność w nadawaniu kolorów pomiędzy katalogami
Abrys,fusion  Ustawienia indywidualne w oknie Detale stylu
Abrys,fusion  Zaawansowane filtrowanie
 Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Augmented reality - technologia przyszłości

Grupa 3CAD we współpracy z firmą Würth udostępniła już na targach Sicam 2016 możliwość wypróbowania technologii Augmented Reality w oparciu o Microsoft Hololens - polegającej na połączeniu świata rzeczywistego z elementami wirtualnymi.
Archiwum