Abrys Nowe funkcje FUSION 17 - część 3 (dodano 2010-10-20)

Do okna dialogowego „Detale Stylu” można dodać widok rozszerzony, przedstawiający nasz własny projekt. Możliwe jest przełączanie się pomiędzy mniejszymi standardowymi podglądami, a zdefiniowanym przez nas  podglądem rozszerzonym. Ustawiony przez nas podgląd rozrszerzony, będzie się aktualizował zgodnie ze zmianami, dokonywanymi w oknie dialogowym „Detale Stylu”.

Abrys,FusionTechniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum