Abrys Nowe funkcje FUSION 17 - część 3 (dodano 2010-10-20)

Do okna dialogowego „Detale Stylu” można dodać widok rozszerzony, przedstawiający nasz własny projekt. Możliwe jest przełączanie się pomiędzy mniejszymi standardowymi podglądami, a zdefiniowanym przez nas  podglądem rozszerzonym. Ustawiony przez nas podgląd rozrszerzony, będzie się aktualizował zgodnie ze zmianami, dokonywanymi w oknie dialogowym „Detale Stylu”.

Abrys,FusionGraficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Augmented reality - technologia przyszłości

Grupa 3CAD we współpracy z firmą Würth udostępniła już na targach Sicam 2016 możliwość wypróbowania technologii Augmented Reality w oparciu o Microsoft Hololens - polegającej na połączeniu świata rzeczywistego z elementami wirtualnymi.
Archiwum