Abrys Nowe funkcje FUSION 17 - część 4 (dodano 2010-11-04)

Zachowaj łączenia ścian.

Po zmodyfikowaniu jednej ze ścian np. po zmianie jej długości, położenia lub obróceniu, przerywane było łączenie narożne z następną ścianą. Aby na nowo połączyć ściany pomieszczenia użytkownik zmuszony był „ustawiać” pozostałe ściany indywidualnie używając narzędzi do przesuwania, wydłużania i obracania.

Obecnie po zmodyfikowaniu jednej ze ścian pozostałe dopasują się automatycznie zachowując połączenia. Zmianie ulega miara kąta przylegającego do danej ściany. Okna, drzwi, nisze, podłoga, sufit i symbole instalacji po zmianie zostaną dopasowe do nowego układu.

Abrys, FusionKuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum