Abrys Nowe funkcje FUSION 17 - część 4 (dodano 2010-11-04)

Zachowaj łączenia ścian.

Po zmodyfikowaniu jednej ze ścian np. po zmianie jej długości, położenia lub obróceniu, przerywane było łączenie narożne z następną ścianą. Aby na nowo połączyć ściany pomieszczenia użytkownik zmuszony był „ustawiać” pozostałe ściany indywidualnie używając narzędzi do przesuwania, wydłużania i obracania.

Obecnie po zmodyfikowaniu jednej ze ścian pozostałe dopasują się automatycznie zachowując połączenia. Zmianie ulega miara kąta przylegającego do danej ściany. Okna, drzwi, nisze, podłoga, sufit i symbole instalacji po zmianie zostaną dopasowe do nowego układu.

Abrys, FusionTechniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum