Abrys Nowe funkcje FUSION 17 - część 4 (dodano 2010-11-04)

Zachowaj łączenia ścian.

Po zmodyfikowaniu jednej ze ścian np. po zmianie jej długości, położenia lub obróceniu, przerywane było łączenie narożne z następną ścianą. Aby na nowo połączyć ściany pomieszczenia użytkownik zmuszony był „ustawiać” pozostałe ściany indywidualnie używając narzędzi do przesuwania, wydłużania i obracania.

Obecnie po zmodyfikowaniu jednej ze ścian pozostałe dopasują się automatycznie zachowując połączenia. Zmianie ulega miara kąta przylegającego do danej ściany. Okna, drzwi, nisze, podłoga, sufit i symbole instalacji po zmianie zostaną dopasowe do nowego układu.

Abrys, FusionGraficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Augmented reality - technologia przyszłości

Grupa 3CAD we współpracy z firmą Würth udostępniła już na targach Sicam 2016 możliwość wypróbowania technologii Augmented Reality w oparciu o Microsoft Hololens - polegającej na połączeniu świata rzeczywistego z elementami wirtualnymi.
Archiwum