Abrys Nowe funkcje FUSION 17 - część 5 (dodano 2010-12-14)

Dotychczas mogliśmy zmienić kolor elementu na inny, ale tylko w obrębie katalogu źródłowego (tzn. mieliśmy do wyboru tylko kolory z katalogu, z którego pochodził dany element).

Obecnie możemy przypisywać obiektom kolory z różnych katalogów. Warunkiem jest zainstalowanie tych katalogów w bieżącym projekcie! Teraz wybierając kolor, swobodnie poruszamy się między katalogami i korzystamy z całej palety kolorów w nich zawatych.

Abrys,FusionTechniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum