Abrys Nowe funkcje FUSION 17 - część 5 (dodano 2010-12-14)

Dotychczas mogliśmy zmienić kolor elementu na inny, ale tylko w obrębie katalogu źródłowego (tzn. mieliśmy do wyboru tylko kolory z katalogu, z którego pochodził dany element).

Obecnie możemy przypisywać obiektom kolory z różnych katalogów. Warunkiem jest zainstalowanie tych katalogów w bieżącym projekcie! Teraz wybierając kolor, swobodnie poruszamy się między katalogami i korzystamy z całej palety kolorów w nich zawatych.

Abrys,FusionKuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum