Abrys Parametryzacja szafek (dodano 2011-06-01)

W Pakiecie Fusion Standard i Fusion Pro, jedną z dostępnych funkcji  jest -  parametryzacja szafek. Dzięki niej szybko zmienisz wysokości frontów i szuflad. Zmodyfikujesz korpus i dostosujesz szafki do swojej produkcji.  Parametryzacja to szybkie zmiany szafki standardowej, bez konieczności budowania własnych  elementów z poszczególnych formatek.

 Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Augmented reality - technologia przyszłości

Grupa 3CAD we współpracy z firmą Würth udostępniła już na targach Sicam 2016 możliwość wypróbowania technologii Augmented Reality w oparciu o Microsoft Hololens - polegającej na połączeniu świata rzeczywistego z elementami wirtualnymi.
Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Archiwum