Abrys Wstawianie poddasza (dodano 2011-06-02)

Teraz wstawienie poddasza i okna połaciowego do projektu zajmie Ci kilkanaście sekund. Program automatycznie wycina otwór w poddaszu i ustawia okno połaciowe pod odpowiednim kątem.
Pamiętaj, że okno Velux wstawiamy w widoku Elewacja, przeciągając je i ustawiając w obrębie poddasza.

Podczas przenoszenia okna, wciśnij przycisk Ctrl.Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Augmented reality - technologia przyszłości

Grupa 3CAD we współpracy z firmą Würth udostępniła już na targach Sicam 2016 możliwość wypróbowania technologii Augmented Reality w oparciu o Microsoft Hololens - polegającej na połączeniu świata rzeczywistego z elementami wirtualnymi.
Archiwum