Abrys Nowe możliwości filmowania (dodano 2012-01-25)

Już teraz za pomocą Design stworzysz filmy 
dające pełne wrażenie realnej prezentacji Twojego wnętrza! 

Możemy dokładnie zaplanować kolejne kadry przez precyzyjne ustawienie kluczowych klatek. Wskazujemy początkowy obraz filmu, następnie klatki pośrednie np. zbliżenia eksponujące szczegóły i detale. Możemy zdefiniować tempo filmowania poszczególnych scen i wpływać na dynamikę poszczególnych części projekcji. Program tworzy płynne przejścia pomiędzy kluczowymi klatkami, znakomicie ułatwiając pracę „operatora kamery”. 

Design tworzy plik filmowy z rozszerzeniem „mov.”, który można dalej odtwarzać, konwertować na inne formaty, wysłać klientowi czy wczytywać do YouTube i podobnych stron.Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum