Abrys Nowe możliwości filmowania (dodano 2012-01-25)

Już teraz za pomocą Design stworzysz filmy 
dające pełne wrażenie realnej prezentacji Twojego wnętrza! 

Możemy dokładnie zaplanować kolejne kadry przez precyzyjne ustawienie kluczowych klatek. Wskazujemy początkowy obraz filmu, następnie klatki pośrednie np. zbliżenia eksponujące szczegóły i detale. Możemy zdefiniować tempo filmowania poszczególnych scen i wpływać na dynamikę poszczególnych części projekcji. Program tworzy płynne przejścia pomiędzy kluczowymi klatkami, znakomicie ułatwiając pracę „operatora kamery”. 

Design tworzy plik filmowy z rozszerzeniem „mov.”, który można dalej odtwarzać, konwertować na inne formaty, wysłać klientowi czy wczytywać do YouTube i podobnych stron.Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Zautomatyzuj procesy w swojej firmie!

Zautomatyzuj proces od ofertowania do przygotowania i realizacji produkcji! Praca ludzka staje się coraz droższa i coraz trudniej będzie o dobrych specjalistów. Dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania automatyzujące procesy od przygotowania oferty, poprzez rozpisanie zamówień do produkcji, aż do wytworzenia i realizacji. Wykorzystaj swoje obecne możliwości i osiągaj nowe cele na przyszłość!
Archiwum