Abrys Atrakcje na ścianie - fototapety (dodano 2013-05-31)

Atrakcje na ścianie - fototapety

Fototapety pojawiają się coraz częściej we wnętrzach zarówno mieszkalnych jak i użytkowych. Design Basic oferuje wiele możliwości wykorzystania zdjęć i grafiki we wnętrzu.

Jest to wspaniały sposób na uatrakcyjnienie przestrzeni, a niekiedy jedna fototapeta może być inspiracją i głównym punktem programu dla całego pomieszczenia.

Projektant może nanieść taki obraz na różnego rodzaju płaszczyzny (ścianę, fronty, itp.)

Przy doborze odpowiedniego zdjęcia/grafiki należy jednak uważać.
Musimy koniecznie zwrócić uwagę na:

  • CHARAKTER WNĘTRZA – fototapeta ma bardzo duży wpływ na klimat projektowanego pomieszczenia
  • JEGO PRZEZNACZENIE – np. w łazience czy przedpokoju zbyt żywe/kontrastowe kolory lub dynamiczny wzór może po jakimś czasie męczyć lub irytować, podczas gdy w sklepie/restauracji gdzie przebywamy zdecydowanie rzadziej, można wybrać coś bardziej odważnego

Ciekawym zabiegiem jest fototapeta tak umieszczona i skadrowana, że tworzy iluzję powiększenia/rozciągnięcia wnętrza lub widoku za oknem.

Wstawienie takiej grafiki do projektu jest bardzo proste.
Najwygodniej wkleić zdjęcie używając specjalnie do tego przeznaczonego elementu - grafbox’a.

  • WKLEJ GRAFBOX’A
  • DOPASUJ WYMIARY
  • WYBIERZ I PRZYPISZ ZDJĘCIE/GRAFIKĘ

I CIESZ SIĘ WSPANIAŁYM EFEKTEM!

 Techniczna Dokumentacja Projektu online

Czy chcesz mieć dostęp do dokumentacji technicznej online dla wszystkich wycenionych projektów w Twojej firmie? Gdziekolwiek jesteś masz możliwość sprawdzenia wyceny, podglądu 3d, zestawienia frontów czy innej dokumentacji technicznej dla konkretnego projektu, który np. właśnie stworzył Twój projektant!
Dziękujemy za przybycie na szkolenie w ITA!

Wspólne szkolenie przeprowadzone przez ABRYS i ITA z zakresu automatyzacji procesów produkcji mebli cieszyło się wielkim zainteresowaniem producentów. Przedstawiliśmy cały cykl od rozplanowania wnętrz, przez wstawianie i konfigurowanie mebli nietypowych, a dalej wycenę, ofertowanie i sprzedaż do przygotowania i realizacji produkcji. Zainteresowanie było tak duże, że już teraz planujemy kolejne szkolenia!
Graficzny konfigurator mebli - film

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modyfikacji szafki w ramach jej reguł konstrukcyjno-technologicznych stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego ABRYS w programie 3cad Evolution!
Archiwum