Abrys Atrakcje na ścianie - fototapety (dodano 2013-05-31)

Atrakcje na ścianie - fototapety

Fototapety pojawiają się coraz częściej we wnętrzach zarówno mieszkalnych jak i użytkowych. Design Basic oferuje wiele możliwości wykorzystania zdjęć i grafiki we wnętrzu.

Jest to wspaniały sposób na uatrakcyjnienie przestrzeni, a niekiedy jedna fototapeta może być inspiracją i głównym punktem programu dla całego pomieszczenia.

Projektant może nanieść taki obraz na różnego rodzaju płaszczyzny (ścianę, fronty, itp.)

Przy doborze odpowiedniego zdjęcia/grafiki należy jednak uważać.
Musimy koniecznie zwrócić uwagę na:

  • CHARAKTER WNĘTRZA – fototapeta ma bardzo duży wpływ na klimat projektowanego pomieszczenia
  • JEGO PRZEZNACZENIE – np. w łazience czy przedpokoju zbyt żywe/kontrastowe kolory lub dynamiczny wzór może po jakimś czasie męczyć lub irytować, podczas gdy w sklepie/restauracji gdzie przebywamy zdecydowanie rzadziej, można wybrać coś bardziej odważnego

Ciekawym zabiegiem jest fototapeta tak umieszczona i skadrowana, że tworzy iluzję powiększenia/rozciągnięcia wnętrza lub widoku za oknem.

Wstawienie takiej grafiki do projektu jest bardzo proste.
Najwygodniej wkleić zdjęcie używając specjalnie do tego przeznaczonego elementu - grafbox’a.

  • WKLEJ GRAFBOX’A
  • DOPASUJ WYMIARY
  • WYBIERZ I PRZYPISZ ZDJĘCIE/GRAFIKĘ

I CIESZ SIĘ WSPANIAŁYM EFEKTEM!

 Kuchnia tradycyjna

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt kuchni tradycyjnej! Aranżacja wykonana przy użyciu katalogu włoskiej firmy Lottocento.
Projektowanie Komody

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego projekt komody stworzony przy pomocy Katalogu Uniwersalnego! Zobacz jak możesz bez problemu zaprojektować dowolną szafkę i zapisać ją do katalogu!
Zamów prezentację online!

Produkcja łatwiejsza niż kiedykolwiek! Zamów prezentację online lub udział w warsztatach i sprawdź sam! Zobacz jak łatwo możesz wprowadzać zmiany w konfiguracji mebla i jak wszelkie modyfikacje są natychmiastowo apliko-wane do wycen i zestawień produkcyjnych!
Archiwum